Reality Hájková

Prodej nestandardního bytu 4+kk/terasy, parkování, P-8

Prodáme krásný, slunný, třípodlažní byt 4+kk se dvěma prostornými terasami a parkovacími stáním v krásné, rozvíjející se čtvrti Prahy 8 - Karlíně.. Byt k prodeji se nachází ve 4.-6.patře cihlového domu v klidné ulici Šaldova, Praha 8 Karlín.  Byt o výměře 118 m2 m2 + 2 terasy (každá cca 7 m2) je zajímavě řešený, ve výborném technickém stavu.  Obývací prostor s kuchyňským koutem je spojený chodbičkou s jídelním koutem. Z obývacího pokoje je výstup na prostornou terasu. Terasa s výhledem do zeleně, na historický komín bývalé továrny poskytuje spoustu prostoru k sezení.  Kuchyňská linka je dělaná na míru, pracovní deska je z technického kamene ,zahrnuje všechny potřebné spotřebiče. Hlavní ložnice je velmi prostorná, světlá s vlastní, nově zbudovanou koupelnou a se vstupem na druhou prostornou terasu. Na zemi v pokojích je dřevěná podlaha,  v ostatních místnostech dlažba. Jsou zde 2 koupelny  a 3x WC. K bytu patří parkovací stání v garáži a velký úložný, uzamykatelný prostor u parkovacího stání, sloužící jako sklep.

Karlín se nachází v blízkosti centra Prahy, v místě, které prochází zásadní proměnou ve svěží, moderní čtvrť, kypící životem. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, kavárny, služby, zdravotní zařízení, škola, banky..atd.

A beautiful, sunny, 3-floor apartment for sale. This apartment with three bedrooms, a living room, a kitchen corner, two spacious terraces and a parking place is in Praha 8 - Karlin, a beautiful and further developing quarter. This apartment is on the 4th to 6th floors in a brick house in a quiet street: Saldova, Praha 8 Karlin. Its area is 118 sq meters + 2 terraces (7 sq meters each). This apartment has an interesting disposition and it is in perfect technical condition. The living room with the kitchen corner is connected to the dinning corner with a small corridor. The living room has access to a spacious terrace. The terrace with a view to green vegetation and a historic smoke stack of a disused factory provides a lot of space for sitting. The kitchen unit is tailor-made, the work desk is made of stone and it includes all necessary appliances. The main bedroom is light and very spacious, it has its own, newly built bathroom and access to the second spacious terrace. On the ground in the bedrooms are wooden floors, the other rooms have pavement. There are 2 bathrooms and 3 toilets. The apartment has a garage parking place and a large lock-up storage space next to the parking place, serving as a cellar.

Karlin is very close to the center of Prague. The area is substantially changing into a fresh, modern and lively quarter. Karlin offers its residents excellent facilities - restaurants, cafeterias, services, a health care center, a school, banks, etc.

 

Lokalita: Šaldova, Praha 8 Karlín
Velikost: 4+kk/2T
Cena: 15.500.000,-Kč
Parkování: 1 stání v garáži
Vlastnictví: osobní
Patro: 4.-6.
Užitná plocha bez teras a balkonů: 118 m2
Terasy: 14 m2
Sklep: 5 m2
K nastěhování od: ihned