Reality Hájková

Prodej bytu 4+1/2B, Praha 1 Staré Město

Na nejprestižnější adrese, v samém centru města Prahy nabízíme k prodeji luxusní byt o výměře 220 m2. Tento zcela nově zrekonstruovaný, plně zařízený byt 4+1 se dvěma balkony se nachází v 1. patře zrekonstruovaného secesního domu. Velkorysá dispozice bytu spolu se dvěma koupelnami, 2 toaletami a prostornou šatnou umožňuje svým obyvatelům velmi pohodlné bydlení. Obě koupelny jsou obložené pravým kamenem, disponují sprchou i vanou. Barevné, měnící se podsvícení dává člověku pocit exkluzivity. Zcela nová, prostorná kuchyň je vybavena  kvalitními spotřebičemi MIELE a pracovní deskou z pravého kamene. Je zde lednice s mrazákem, trouba, varná deska, zabudovaný gril, myčka, trouba. Z kuchyně je přístup na malý balkon. Prostorný obývací pokoj je vybaven pohodlnou sedací soupravou, TV a krbem.

Celý byt splňuje požadavky inteligentní domácnosti. Na dálkové ovládání můžete regulovat teplotu v jednotlivých místnostech či rozsvěcet a zhasínat nebo měnit barvu osvětlení. V celém bytě je také klimatizace. Samozřejmostí je internet Dřevěné parkety, dřevěná špaletová okna a vysoké stropy podtrhují historický ráz celého domu.

K bytu patří sklepní koje v suterénu domu. Lokalita tohoto domu je velmi výhodná, pár minut chůze od Staroměstského a Václavského náměstí. Jedná se o prestižní adresu v samém srdci Prahy, obklopenou restauracemi, kavárnami, galeriemi a luxusními butiky. V pěší vzdálenosti se nachází tramvajové zastávky i stanice metra Staroměststká. Na druhou stranu se pěšky dostanete k obchodnímu domu Palladium a nám. Republiky. Vzdálenost k nábřeží Vltavy a k Letenským sadům je jen pár minut chůze.

Luxurious apartment in the very center of Prague for sale. We offer a luxurious apartment (220 sq m.) This  fully furnished apartment (4 rooms and a kitchen) with two balconies is on the first floor of a refurbished art nouveau building. The arrangement of the apartment including two bathrooms, two toilets and a spacious closet offers its residents comfortable living. Both bathrooms are tiled with real stone and each contains a shower and a bathtub. The colorful and variable illumination gives you the feeling of exclusiveness. The brand  spacious kitchen is equipped with high quality MIELE appliances and a real stone work desk. There is a fridge-freezer, an oven, a cooktop, an inbuilt grill, and a dishwasher. A small balcony can be accessed from the kitchen. The spacious living room has a comfortable seating area, a TV and a fireplace. You can remotely control the temperature in the rooms or switch on/off or change the color of the light. The apartment is also air-conditioned and has Internet access. The wooden parquets, wooden casement windows and high ceilings underline the historic character of the whole building. The apartment also has a cellar cubicle in the basement. The location of this building is very advantageous: just a few minutes’ walk from the Old Town Square and Wenceslas Square. It is a prestigious address in the very heart of Prague surrounded by restaurants, cafeterias, galleries and luxurious boutiques. As well as Staroměstská underground station, there are tram stops just a short walk away. You can also walk to the Palladium Shopping Centre and the Republic Square (náměstí Republiky). The Vltava embankment and the Letná Gardens (Letenské sady) are also in close proximity.

Lokalita: V Kolkovně, Praha 1 Staré Město
Velikost: 4+1/ 2 balkonky
Cena: 53.000.000,-
Poznámka k ceně: vč. vybavení
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2. podlaží
Užitná plocha: 220 m2
Balkon: 1 m2 + 1  m2
Sklep: 1 m2

 

 

Kontaktujte nás

Pro bližší informace týkající se této nabídky či sjednání prohlídky nás kontaktujte na tel. 777 310 731, e-mail: info@realityhajkova.cz nebo prostřednictvím formuláře:

* povinné údaje