Reality Hájková

Pronájem bytu 3+1, centrum Prahy 1, Vodičkova ul.

Nabízíme luxusní, nově zrekonstruovaný byt 3+1 s krásnou prostornou koupelnou. Velice pěkný byt (145 m2)s vysokými stropy a špaletovými okny se nachází ve 4. patře zrenovovaného činžovního domu z roku 1909 s výtahem pouhých 50 m od Václavského náměstí.

Byt k pronájmu o výměře 123 m2 má 3 pokoje, samostatnou kuchyň, prostornou koupelnu s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. Pokoje jsou světlé, s renovovanými špaletovými okny, původní zrenovovanou dřevěnou podlahou, vysokými stropy. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, elegantně schovaným v kuchyňské lince. Je zde připojení k internetu UPC nebo O2. V pěší vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, tramvajové zastávky, metro..

Byt je velice tichý, přestože se nachází v centru města. V domě se nachází výtah. Nespornou předností tohoto bytu je jeho poloha v centru Prahy.

 
A luxurious apartment for rent! It has a living room, 2 bedrooms, a kicthen, 1 bathrooms with bath and shower, and 1 toilet. This refurbished apartment (123 sq meters) with high ceilings and double sash windows is on the 4rd floor of a well-maintained block of apartments from 1909 with an elevator. It is just 50 meters from the Wencelas Square.
 
This apartment has 2 bedrooms, one living room, extra kitchen, bath  and toilet. Every room has refurbished  double sash windows and original wooden floor, and high ceilings. Heating is a provided by a gas boiler, nicely hidden in the kichten unit. You Internet connection is from UPC or O2. There are all facilities just a walk away, including stores, restaurants, tram stops, an underground station, etc.

This apartment is very quiet, although it is in the city center. The building has an elevator. An undisputed advantage of this apartment is the fact it is in the center of Prague.

Lokalita: Vodičkova, Praha 1
Velikost: 3+1
Cena: 36.000,-Kč + služby
Poznámka k ceně: + služby elektřina, plyn + 700,-Kč záloha na osobu
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 4. podlaží z celkem 5
Užitná plocha: 123 m2
Volné ihned