Reality Hájková

Pronájem 4+kk/2T, garáž, Praha Vinohrady

Na prestižnější adrese, v historické části Vinohrad nabízíme k pronájmu luxusní byt o výměře 190 m2. Tento zcela nově zrekonstruovaný, plně zařízený byt 4+kk se dvěma terasami se nachází v 5-6. podlaží zrekonstruovaného secesního domu. Velkorysá dispozice bytu spolu se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, 3 toaletami a  šatnou umožňuje svým obyvatelům velmi pohodlné bydlení. Obě koupelny  disponují sprchou, horní koupelna i vanou.  Zcela nová, prostorná kuchyň je vybavena  všemi potřebnými spotřebičemi  a pracovní deskou z pravého kamene. Je zde lednice s mrazákem, trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, trouba. Z kuchyně je přístup do uzavřené spižírny. Obývací pokoj je rozdělen na odpočinkovou část s TV a pohodlnou sedací soupravou, druhá část obývacího pokoje je propojena s kuchyní, je zde jídelní stůl a výstup na jednu z teras. Z terasy je krásný výhled do vnitrobloku...  V horní části bytu jsou 2 ložnice, z obou je výstup na větší terasu, ze které je výhled jak do vnitrobloku, tak na severní část Prahy. V horní části je koupelna, WC, komora.

Celý byt je prosvětlený, působí velice vzdušným dojmem. V celém bytě je také klimatizace. Samozřejmostí je internet. Dřevěné parkety, částečně historický nábytek jsou velice vkusně kombinovány s moderními prvky, jako jsou aluminiová okna, moderní koupelny, hladné linie kuch. linky.

K bytu patří sklepní koje v suterénu domu. Velikou výhodou je vlastní parkovací stání v suterénu domu na zakladači. Lokalita tohoto domu je velmi výhodná, pár minut chůze od nám. Jiřího z Poděbrad. V okolí domu najdete plno restaurací, kaváren, galerií, obchůdků. Riegrovy sady, jeden z nejhezčích parků v Praze je v dosahu 3 minut chůze! V pěší vzdálenosti se nachází tramvajové zastávky i stanice metra nám. Jiřího z Poděbrad.

At a prestigious address, in the historical part of Vinohrady, we offer for rent a luxury apartment with an area of 190 sq m. This completely renovated, fully furnished apartment with four rooms, a kitchen corner and two terraces is located on the 5th and 6th floors of a renovated art nouveau house. The generous layout of the apartment together with three bedrooms, two bathrooms, three toilets and a dressing room allows its residents to live very comfortably. Both bathrooms have a shower; the upper bathroom has a bathtub. The brand new, spacious kitchen is equipped with all the necessary appliances and a genuine stone worktop. There is a fridge with freezer, oven, hob, microwave, and dishwasher. From the kitchen, there is access to a closed pantry. The living room is divided into two parts: a relaxation area with a TV and a comfortable sofa, and the other part of the living room is connected to the kitchen - there is a dining table and access to one of the terraces. From the terrace, there is a beautiful view of the inner block... There are 2 bedrooms in the upper part of the apartment, both of which have access to a larger terrace with a view of both the inner block and the northern part of Prague. In the upper part, there is a bathroom, toilet, and a storage room.
 The whole apartment is well-lit, giving a very airy impression. There is also air conditioning in the apartment. Internet is a matter of course. Wooden parquet floors, partially historic furniture are very tastefully combined with modern elements, such as aluminum windows, modern bathrooms, smooth lines of the kitchen cabinets.
The apartment has a basement storage. A big advantage is the private parking space in the basement of the house on the stacker. The location of this house is very convenient, a few minutes‘ walk from the Jiriho z Podebrad square. In the vicinity of the house you will find many restaurants, cafes, galleries and shops. Riegrovy sady, one of the most beautiful parks in Prague, is within a 3-minute walk! Tram stops and the Jiriho z Podebrad metro station are within walking distance. 

 

Lokalita: U Rajské zahrady, Praha Vinohrady
Velikost: 4+kk/ 2 terasy, parkování
Cena: 60.000,-CZK PRONAJATO
Poznámka k ceně: + služby 11.200,-Kč
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 5-6. podlaží
Užitná plocha: 190 m2
Balkon: 10 m2 + 19  m2
Sklep: 6 m2
Parkování: 1 garáž