Reality Hájková

Pronájem bytu 4+kk v centru Prahy 1

Luxusní byt 4+1 se dvěma koupelnami a 2x WC na pronájem. Zrekonstruovaný byt (145 m2)s vysokými stropy a špaletovými okny se nachází ve 3. patře udržovaného činžovního domu z roku 1909 s výtahem pouhých 50 m od Václavského náměstí.

Byt má 3 ložnice a 2 koupelny. Byt má prostorný a světlý obývací pokoj s renovovanými špaletovými okny a původní dřevěnou podlahou, plně vybavený kuchyňský kout. Komfortní bydlení zajišťují 2 zcela nové koupelny, jedna s vanou, umyvadlem a Wc, druhá se sprchovým koutem a umyvadlem a dále samostatným WC. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, elegantně schovaným v kuchyňské lince. Je zde připojení k internetu UPC nebo O2. V pěší vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, tramvajové zastávky, metro..

Byt je velice tichý, přestože se nachází v centru města. V domě se nachází výtah. Nespornou předností tohoto bytu je jeho poloha v centru Prahy.

 
A luxurious apartment for rent! It has a living room, 3 bedrooms, a kicthen, 2 bathrooms and 2 toilets. This refurbished apartment (145 sq meters) with high ceilings and double sash windows is on the 3rd floor of a well-maintained block of apartments from 1909 with an elevator. It is just 50 meters from the Wencelas Square.
 
This apartment has 3 bedrooms and 2 bathrooms. It has  a spacious and light living room with refurbished  double sash windows and original wooden floor, and a fully equipped kitchen corner. 2 brand new bathrooms (one with a tub, wash basin and toilet, the other with a shower box and wash basin) and another separte toilet make your living here very comfortable. Heating is a provided by a gas boiler, nicely hidden in the kichten unit. You Internet connection is from UPC or O2. There are all facilities just a walk away, including stores, restaurants, tram stops, an underground station, etc.
 

This apartment is very quiet, although it is in the city center. The building has an elevator. An undisputed advantage of this apartment is the fact it is in the center of Prague.

Lokalita: Vodičkova, Praha 1
Velikost: 4+kk
Cena: 40.300,-Kč měsíčně
Poznámka k ceně: + služby elektřina, plyn + 600,-Kč záloha na osobu
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 4. podlaží z celkem 5
Užitná plocha: 145 m2
Volné ihned