Reality Hájková

Prodej vily 5+1/T v Praze 4 Braník

Velice pěkně řešený, rodinný dům se nachází v oblíbené Jiráskově čtvrti v Praze 4. Tato část Bráníka se vyznačuje honosnými vilami, málo frekventovanými ulicemi a spoustou zeleně.

Celková plocha o výměře 314 m2 + terasa 14,6 m2 je rozdělena do tří podlaží.

V přízemí se nachází samostatná bytová jednotka 1+1 s vlastní koupelnou a kuchyní o výměře 42 m2 a dále technické místnosti, sklady, kotelna. Z této části domu je i krytý vstup do garáže.

V 1. patře domu je rozhlehlý obývací pokoj propojený s jídelnou, kuchyní. V obývacím pokoji jsou zachované dobové prvky původního historického domu, arkýř, krb, dřevěná okna, dubové parkety. V zadní části pokoje je otevřený vstup do pracovny/dětského koutku. Z jídelního koutu je vstup na prostornou 14-ti metrovou terasu. Z terasy je nejen pěkný výhled do zahrady, ale možné i po schodech na zahradu dojít. V tomto podlaží se nachází 1 ze tří koupelen.

V horním patře jsou 3 samostatné ložnice, 2 koupelny, prostorná šatna.

Dům byl rekonstruován v roce 2002 a od té doby prošel menšími úpravami. Posledních pár let byl pronajatý. Kouzlo tohoto domu spočívá nejen v jeho umístění – uprostřed klidné vilové čtvrti, ale nedaleko centra Prahy, ale především v jeho dispozičním řešení. Je vhodný pro mnohočlennou rodinu, kde každý má své soukromí.
Parkování je zajištěno v garáži, lze parkovat i na zpevněném místě před garáží. V zahradě se nachází zahradní altán. Pod terasou je 15-ti metrový sklad sloužící u uložení zahradní techniky a zahradního nábytku.


Oblíbená klidná lokalita nacházející se nedaleko lesoparku Hodkovičky je dobře dostupná, 5 minut pěšky je autobusová zastávka, kterou se dostanate k Vltavě a zde je množství tramvajových linek, nádraží, autobusy vedoucí na Smíchov. 15 minut pěšky je vzdáleno nádraží Braník. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na dálnici Pražský okruh. V městské části Praha 4 fungují supermarkety, pošta, několik mateřských a základních škol, praktiční i dětští lékaři, sportoviště a další služby. Okolí nabízí množství výletních tras pěšky i na kole, například podél Vltavy

Interiér 314 m2 + terasa 15 m2 + garáž + sklad 15 m2, zastavěná plocha 140 m2, zahrada 555 m2, pozemek 695 m2.

This very nicely designed, family house is located in the popular Jirásek Quarter in Prague 4. This part of Braník is characterized by magnificent villas, low-traffic streets and lots of greenery.

Its total area is 314 sq meters. The terrace (14.6 sq meters) is divided into three floors.

On the ground floor, there is a separate apartment unit (1 + 1) with its own bathroom and kitchen with an area of 42 sq meters, as well as technical rooms, storages, and boiler room. From this part of the house, there is also a covered entrance to the garage.

On the 1st floor of the house, there is a large living room connected to the dining room and kitchen. In the living room, there are preserved historic features of the original house: an oriel window, fireplace, wooden windows, and oak parquet floor. At the back of the room, there is an open entrance to the study / children's corner. From the dining area, there is access to a spacious 14-meter terrace, which gives a nice view of the garden. It is also possible to walk down the stairs to the garden. On this floor, there is one of the three bathrooms.

There are 3 separate bedrooms, 2 bathrooms and spacious closet upstairs.

The house was renovated in 2002 and has since undergone minor adjustments. It has been rented for the last few years. The charm of this house lies not only in its location - in the middle of a quiet residential area and near the center of Prague, but especially in its layout. It is suitable for a large family, where everyone can have their own privacy.

Parking is provided in the garage, but you can park on a paved place in front of the garage. In the garden there is a garden pavilion. Under the terrace, there is a 15-meter storage used to store garden equipment and garden furniture.

This popular quiet location is near the forest park Hodkovičky and it is easily accessible. You can reach the Vltava River using the bus stop which is 5-minute walk from there. There you can use many tram lines, stations, buses leading to Smíchov. The Braník Train Station is a 15-minute walk away. For trips by car, the advantage is the fast connection to the Prague ring road. In the city district of Prague 4, there are supermarkets, a post office, several kindergartens and primary schools, general practitioners and pediatricians, sports centers and other facilities. The surrounding area offers many excursion routes on foot and by bike, for example along the Vltava River.

The interior of 314 sq meters + the terrace of 15 sq meters + the garage + the storage of sq meters, the built-up area of 140 sq meters, the garden of 555 sq meters, the plot of land of 695 sq meters.

Lokalita: Ohnivcova, Praha 4 Braník
Velikost: 5+1 + samostatná bytová jednotka 1+1
Počet jednotek: 2
Cena: 35.000.000,-Kč
Počet podlaží: 3
Obytná plocha: 314 m2
Zastavěná plocha: 140 m2
Velikost pozemku: 695 m2
Garáž: ano
Terasa:  14,6 m2
Sklad: 15 m2
Volné: 1.8.2021